Data publikacji: 
16-03-2020

Tematy na każdy dzień i dla każdego przedmiotu, a także propozycje materiałów, na bazie których można zdalnie poprowadzić zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych – wszystko to można znaleźć na stronie przygotowanej przez resorty edukacji i cyfryzacji

Komunikat
Data publikacji: 
16-03-2020

UWAGA PILNE !

KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA CZŁUCHÓW

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i konieczność podjęcia działań ograniczających

Data publikacji: 
15-03-2020

Seniorzy są w grupie największego ryzyka zakażenia koronawirusem. Według zaleceń specjalistów powinny one większość czasu spędzać w domu. Nie każdy może jednak liczyć na pomoc rodziny. Stąd  akcja „Solidarni z seniorami”.

Data publikacji: 
13-03-2020

Z głębokim żalem przyjęlismy informację o śmierci śp. Grzegorza Janowczyka, miał 64 lata. Szczere wyrazy współczucie kierujemy do Rodziny i Bliskich zmarłego.

Msza pogrzebowa rozpocznie się w poniedziałek 16 marca br. o godz. 11.00 w kościele Matki Bożej Królowej Polski w Człuchowie.

Data publikacji: 
13-03-2020

Na prośbę Urzędu Skarbowego w Człuchowie zamieszczamy poniższą informację:

Data publikacji: 
12-03-2020

W związku z zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Urząd Miejski w Człuchowie apeluje do mieszkańców o ograniczenie wizyt w Ratuszu oraz unikanie dużych skupisk ludzkich. Od poniedziałku 16.03 przez dwa tygodnie zgodnie z decyzją Rządu zamknięte będą wszystkie placówki oświatowe.

Data publikacji: 
11-03-2020

W związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem, oraz ogłoszoną dzisiaj decyzją  Premiera Rzeczypospolitej Polskiej i  Ministra Edukacji Narodowej, informujemy iż od 12 marca do 25 marca 2020 r., zostają zamknięte placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Człuchów tj. Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Przedszkole Miejskie Jacka i Agatki. Pierwsze dwa dni (czwartek i piątek, 12-13 marca) to okres przejściowy.

Data publikacji: 
09-03-2020

Jeżeli masz nie mniej niż 8 i nie więcej niż 25 lat, lubisz śpiewać i chcesz się kształcić w tym zakresie – weź udział w castingu. Do wygrania są półroczne warsztaty wokalne w profesjonalnym studiu muzycznym.

Miejski Dom Kultury w Człuchowie oraz stowarzyszenie „Obudź w sobie potencjał” przygotowały ofertę szkoleniową dla młodych wokalistów. Stowarzyszenie zdobyło sponsorów i funduje półroczne stypendium dla dwóch osób.

Data publikacji: 
05-03-2020

Rodzice którzy chcieliby, aby ich dzieci uczęszczały od września do Szkoły Podstawowej nr 1 w Człuchowie - już mogą je tam zapisywać. Placówka rozpoczęła rekrutację uczniów na rok szkolny 2020/2021. Zapisy potrwają do 8 kwietnia.

Człuchowska „jedynka” ma swoją siedzibę przy ulicy Średniej. To placówka prowadzona przez Gminę Miejską Człuchów.

Strony