Data publikacji: 
14-02-2020

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury, edukacji na spotkanie informacyjne na temat programu "Europa dla obywateli", które odbędzie się 19 lutego 2020 roku w Koszalinie.

Data publikacji: 
29-01-2020

Zdaniem redaktora "Sollinger Allgemeine": "Partnerstwo miast Uslar i Człuchowa ma wiele twarzy. Stanisława Sierant jest jedną z nich. Polska artystka z wystawami w Paryżu i Conches-en-Ouche po raz kolejny gości w Muzeum w Uslar z obrazami aniołów, portretami i obrazami kobiet symbolizujących pory roku". To kolejna wystawa pani Stanisławy w partnerskim mieście Człuchowa. Stała się ona również okazją do wspomnień.

Data publikacji: 
29-01-2020

Jak co roku 14 lutego w kilkudziesięciu miejscowościach w Polsce kobiety i dziewczyny, mężczyźni i chłopcy, wspólnie, jednego dnia okażą swoją solidarność z kobietami i dziewczynami – grupą najbardziej narażoną na przemoc najczęściej jej doświadczającą.

Data publikacji: 
28-01-2020

Biblioteka Pedagogiczna w Człuchowie z wielką przyjemnością zaprasza na wernisaż wystawy „Imaginacje Mirosława Megera”.

Mirosław Meger jest człuchowianinem, który od wielu lat uprawia malarstwo olejne, sztalugowe i plenerowe. Ukończył Szkołę Sztuk Pięknych w Bydgoszczy, należy do Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej w Bydgoszczy oraz do Związku Artystów Plastyków Rzeczpospolitej w Koszalinie.

Data publikacji: 
23-01-2020

Biblioteka Pedagogiczna w Człuchowie - jako współorganizator III Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego "CZY ZNASZ TWÓRCZOŚĆ PAULINY HENDEL?" - serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych kl. V – VIII , oraz szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie,w którym obowiązuje znajomość treści III części trylogii Pauliny Hendel “ZAPOMNIANA KSIĘGA”: “Łowca".

Data publikacji: 
16-01-2020

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do udziału w 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

Data publikacji: 
15-01-2020

Człuchowska filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słupsku zaprasza nauczycieli – opiekunów zimowych zajęć i półkolonii w szkołach i placówkach regionu człuchowskiego na ferie 2020. Na drugi tydzień ferii biblioteka przygotowała specjalną ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży.

Propozycja „pedagogicznej” to kreatywno-literackie warsztaty, które odbywać się będą w dniach: 21.01.2020 r. - 23.01.2020 r. w godzinach 10:00 – 11:30 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej (Człuchów, os. Wazów 1).

Data publikacji: 
12-01-2020

Zajęcia modelarskie i plastyczne, teatralne gry i zabawy, kino – to tylko niektóre z atrakcji oferowanych na tegoroczne ferie zimowe przez Miejski Dom Kultury w Człuchowie. Wszystkie zajęcia będą otwarte.

Data publikacji: 
10-01-2020

Koncerty, licytacje, akcje sportowe i rekreacyjne. Tak będzie w tym roku podczas człuchowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zawsze orkiestra z Człuchowa będzie jedną z najgłośniejszych w regionie.

Data publikacji: 
09-01-2020

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczynają się ferie zimowe, w związku z tym miejskie placówki przygotowały specjalną ofertę dla dzieci. Szczegóły na plakatach.

Zapraszamy do udziału w zajęciach!

Strony