plakat[0]

WARSZTATY KRAWIECKIE W BIBLIOTECE

Od czwartku (11.04) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Człuchowie ruszają warsztaty krawieckie. Będą one prowadzone także w kolejne czwartki (18 i 26 kwietnia). Zajęcia są adresowane do babć, mam oraz innych osób, które chciałyby nauczyć się szyć na maszynie.

– Podczas warsztatów będziemy tworzyć książeczki sensoryczne, czyli książki dla maluchów, które wykonane są z różnego rodzaju tkanin oraz elementów dekoracyjnych: koralików, wstążek, suwaków, cekinów. Takie książki zabawki pobudzają wyobraźnię oraz zdolności motoryczne u małych dzieci. W tajniki szycia wprowadzi nas Kamila Chrostowska-Chudoba, która prowadzi własną pracownię rękodzielniczą – mówi Kamila Baranowska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie.

Na pierwsze spotkanie, które odbędzie się już w czwartek, zapraszane są również dzieci, które włączą się w projektowanie książeczek. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 16.45 do 18.30. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy. Są one przyjmowane pod numerem: 59 83 41 116.

plakat [1]

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Pliki do pobrania

Adres źródłowy: https://www.czluchow.eu/index.php/aktualnosc/warsztaty-krawieckie-w-bibliotece

Załączniki
  • [0] https://www.czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2024-04/WARSZTATY%20SZYCIA%20%281%29.jpg?h=e4482927&itok=Tpd0Hm2D
  • [1] https://www.czluchow.eu/sites/default/files/pliki/WARSZTATY%20SZYCIA%20(1).jpg