ZAPROSZENIE[0]

KOLEJNY - JUŻ ÓSMY TYTUŁ "ZŁOTA GMINA NA 5!" DLA CZŁUCHOWA?

Do człuchowskiego ratusza dotarło kolejne zaproszenie do udziału w ogólnopolskiej konferencji "Forum Gmin na 5!". Zaproszenie zwiastuje kolejny świetny wynik miasta w tegorocznym rankingu, ponieważ kierowane jest do gmin plasujących się w czołówce. Edycja 2023/24 jest już dziesiątą z kolei, edycją plebiscytu organizowanego przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, oceniającego atrakcyjność inwestycyjną gmin. W zeszłorocznej edycji Człuchów znalazł się na czele rankingu uzyskując 84% możliwych do zdobycia punktów i nie miał sobie równych w całym kraju, a przebadano wówczas 714 jednostek, 53 otrzymały tytuł "Gmina na 5!", a 11 z nich - "Złota Gmina na 5!". O ostatecznej pozycji Człuchowa w rankingu 2023/24 dowiemy się jednak dopiero 16 maja br. podczas corocznej konferencji "Forum Gmin na 5!" w Warszawie.

Przypomnijmy, że ranking SGH powstaje na podstawie dwóch filarów: w pierwszym gminy są filtrowane według wskaźnika Potencjalnej Atrakcyjności Inwestycyjnej dla Gospodarki Narodowej opracowanego przez Instytut Przedsiębiorstwa SGH, w drugim - oceniane są witryny internetowe gmin i odpowiedzi mailowe na zasadzie "tajemniczego klienta" w języku polskim i angielskim.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE


Adres źródłowy: https://www.czluchow.eu/index.php/aktualnosc/kolejny-juz-osmy-tytul-zlota-gmina-na-5-dla-czluchowa

Załączniki
  • [0] https://www.czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2024-04/Zrzut%20ekranu%202024-04-23%20112740.png?h=b74491a1&itok=LZJoRPBY