sadzenie drzew[0]

25 DRZEWEK NA 25-LECIE „KROKUSA”

Stowarzyszenie Abstynentów „Krokus” zaprasza na akcję sadzenia drzewek. Wszystko to z okazji jubileuszu organizacji. Nowe drzewka będą rosły przy promenadzie na plaży OSiR oraz przy stadionie miejskim.

- Stowarzyszenie Abstynentów „Krokus” obchodzi w tym roku 25-lecie działalności. Z tej okazji, chcemy upamiętnić tę rocznicę, nasadzeniem dwudziestu pięciu drzew na terenie miasta Człuchowa. Pierwsze dziesięć, będą to klony ozdobne, posadzone będą w pobliżu stadionu. Pozostałe piętnaście, to z kolei będą buki pospolite, posadzimy je wzdłuż promenady prowadzącej do plaży nad Jeziorem Rychnowskim – mówi Henryk Krusiński ze Stowarzyszenia Abstynentów „Krokus” w Człuchowie.

Pomysł sadzenia drzewek na jubileusz stowarzyszenia, to inicjatywa jego członków. Oni też sami sfinansowali zakup sadzonek. Mieszkańcy Człuchowa, którzy chcieliby przyłączyć się do akcji, powinni przyjść na promenadę przy plaży OSiR w sobotę (18.03) na godz. 14.00.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Pliki do pobrania

Adres źródłowy: https://www.czluchow.eu/aktualnosc/25-drzewek-na-25-lecie-krokusa

Załączniki
  • [0] https://www.czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2023-03/krokus%20sadzenie.jpg?h=194dd8c6&itok=JNnGJojx