plakat[0]

ZAPROSZENIE NA CZŁUCHOWSKI DZIEŃ DZIECKA

W tym roku nie Rynek, a dworzec kolejowy w Człuchowie będzie dziecięcym centrum zabaw. Wszystko to z okazji Dnia Dziecka, który zostanie zorganizowany w sobotę 3 czerwca. Wzorem roku ubiegłego, i tym razem, tematem przewodnim imprezy będzie kolejnictwo.

Wszyscy, którzy przyjdą tego dnia na człuchowski dworzec, będą mogli odwiedzić znajdującą się tam Salę Tradycji Kolejnictwa. Będzie ona czynna od godziny 9.00. O 9.35 do Człuchowa przyjedzie pociąg specjalny „Człuchowski Podróżnik”. Tym pociągiem dzieci wraz z rodzicami będą mogły wybrać się na przejażdżkę do Czarnego i z powrotem. Powrót zaplanowany jest na godzinę 11.35. Potem rozpocznie festyn dla całych rodzin.

- Spotkamy się z najmłodszymi wśród wielu atrakcji, będzie też program artystyczny, będzie dużo śpiewania, tańczenia, będzie dużo konkursów i wspólnych zabaw – zapowiada Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie.

Wszystkie atrakcje będą udostępnione za darmo.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

plakat [1]

Pliki do pobrania

Adres źródłowy: https://www.czluchow.eu/aktualnosc/zaproszenie-na-czluchowski-dzien-dziecka

Załączniki
  • [0] https://www.czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2023-05/plakat_dzie%C5%84_dziecka_2023%202%20wersja.jpg?h=4dee7356&itok=M1WMhzMt
  • [1] https://www.czluchow.eu/sites/default/files/pliki/plakat_dzie%C5%84_dziecka_2023%20w%203.jpg