plakat[0]

BĄDŹ ROZWAŻNYM UCZESTNIKIEM RUCHU DROGOWEGO

Jak zachować się na drodze, gdy dojdzie do wypadku, co robić, by być widocznym po zmroku, dlaczego alkohol i prowadzenie pojazdu to złe połączenie. Między innymi na te pytania odpowiadać będą eksperci zaproszeni przez policjantów z Człuchowa. Wszystko to podczas otwartego spotkania z mieszkańcami miasta i regionu, które odbędzie się 31 maja (środa) o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury.

Na wydarzenie zapraszają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie.

– Porozmawiamy generalnie o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, porozmawiamy też o wpływie światła na bezpieczeństwo, a także o tym, że widzieć w nocy, nie oznacza, że jest się widocznym – zapowiada Sławomir Gradek, oficer prasowy człuchowskiej policji. – Spotkanie jest dla wszystkich. Najbardziej jednak zależy nam tym, aby przyszli na nie aktywni uczestnicy ruchu drogowego. Mowa tutaj o pieszych poruszających się po zmroku, rowerzystach, czy też osobach korzystających z modnych ostatnio hulajnóg – dodaje Sławomir Gradek.

Spotkanie poprowadzą dr fizyki Paweł Morawski oraz policjanci z człuchowskiej jednostki.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

plakat [1]

Pliki do pobrania

Adres źródłowy: https://www.czluchow.eu/aktualnosc/badz-rozwaznym-uczestnikiem-ruchu-drogowego

Załączniki
  • [0] https://www.czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2023-05/PLAKAT%20B%C4%84D%C5%B9%20ROZWA%C5%BBNYM.jpg?h=8176ced3&itok=yOsdGUsT
  • [1] https://www.czluchow.eu/sites/default/files/pliki/PLAKAT%20B%C4%84D%C5%B9%20ROZWA%C5%BBNYM.jpg