medale z trzech lat[0]

RUSZYŁY ZAPISY NA CZŁUCHOWSKI BIEG TURA

Już 60 osób zapisało się na Bieg Tura, który odbędzie się 26 maja w Człuchowie. Jest to jedna z najstarszych imprez biegowych w regionie. W tym roku organizatorzy spodziewają się 170 uczestników. Będą też nowości organizacyjne.

Zawodnicy mają do pokonania jeden z dwóch odcinków – dziesięcio- lub pięciokilometrowy. Trasa wiedzie ulicami Człuchowa oraz alejkami i ścieżkami prowadzącymi przez Park Miejski. Start i meta zlokalizowane będą na człuchowskim Rynku. Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody. Wyróżnienia będą przyznawane także w kategoriach wiekowych.

W tym roku nowością będzie „marsz po zdrowie”. Osoby, które nie chcą lub nie mogą biegać, a zapiszą się na marsz, będą musiały jedynie przejść pięciokilometrową trasę. W tej konkurencji nie będzie wygranych. Każdy, kto pokona ten odcinek, otrzyma upominki wchodzące w skład pakietu startowego.

Choć do zawodów pozostał jeszcze ponad miesiąc, wszystko jest już praktycznie przygotowane.

– Kończymy składać dokumenty, większość rzeczy mamy pouzgadniane, termin 26 maja więc serdecznie zapraszamy. Medale już do nas dotarły, nagrody rzeczowe i pakiety startowe też powinny być niedługo gotowe – zapowiada Igor Bodziak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Człuchowie.

Zapisy i opłaty wpisowe przyjmowane są elektroniczne poprzez system Domtel: https://zapisy.domtel-sport.pl/xxxi-ogolnopolski-bieg-tura-im-henryka-pliszki-v10871.

W biegu na 10 kilometrów limit uczestników wynosi 80 osób. W biegu na 5 kilometrów limit ten wynosi 60 osób. Do marszu po zdrowie przyjętych będzie 30 pierwszych zgłoszeń.

plakat [1]

plakat [2]

plakat [3]

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu


Adres źródłowy: https://www.czluchow.eu/aktualnosc/ruszyly-zapisy-na-czluchowski-bieg-tura

Załączniki
  • [0] https://www.czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2024-04/Medale-BIegTura2024-KEP02143.jpg?h=4e5e87c7&itok=b3PTBIxr
  • [1] https://www.czluchow.eu/sites/default/files/pliki/PLAKAT_BIEG_TURA_2024.jpg
  • [2] https://www.czluchow.eu/sites/default/files/pliki/PLAKAT_MA%C5%81Y_BIEG_TURA_2024.jpg
  • [3] https://www.czluchow.eu/sites/default/files/pliki/marsz%20po%20zdrowie%202024.jpg