POWSTANIE ZAPLECZE SOCJALNE DLA STADIONU MIEJSKIEGO

Jeszcze w tym miesiącu ruszy budowa zaplecza socjalnego przy stadionie miejskim w Człuchowie. Obecnie przy boisku nie ma takiego budynku. Zawodnicy i sędziowie muszą korzystać z odległych o kilkadziesiąt metrów szatni w Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Nowy obiekt będzie budowany od podstaw. Będzie to budynek dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni około 200 metrów kwadratowych. "Wewnątrz znajdą się szatnie, prysznice i toalety dla zawodników i sędziów. Będzie również spikerka, sala konferencyjna i zaplecze kuchenne" - mówi Marcin Adaszewski, inspektor ds. inwestycji w Urzędzie Miejskim w Człuchowie.

Budynek będzie budowany w dwóch etapach. W tym roku za kwotę 255 tysięcy złotych powstanie stan surowy zamknięty. W przyszłym będą kontynuowane prace wykończeniowe. Po ich zakończeniu obiekt zostanie oddany do użytku

 

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Załącznik: